Energooszczędne budowanie

Projektowanie

PND Polska zajmuje się kompleksowym doradztwem technicznym w zakresie projektowania i wykonawstwa wszystkich instalacji sanitarnych i elektrycznych (w tym zarówno wewnętrznych, jak i przyłączy).

W ramach doradztwa technicznego świadczymy usługi zarówno w zakresie doboru urządzeń grzewczych jak i wentylacyjnych (w tym odzysku ciepła – rekuperacji), a także projektujemy instalacje sanitarne i elektryczne wraz z ich profesjonalnym wykonawstwem.

Zaprojektowane przez nas instalacje sanitarne i elektryczne charakteryzują się optymalizacją kosztów wykonania dla Inwestora, a także bardzo energooszczędnymi kosztami ich eksploatacji.

projektowanie instalacji, doradztwo, instalacje sanitarne, elektryczne

Proponujemy też naszym Inwestorom wykonawstwo wszystkich zaprojektowanych i dobranych przez naszych projektantów urządzeń i Instalacji (we wszystkich branżach).

Dysponujemy wypróbowanymi i profesjonalnymi ekipami wykonawczymi, realizującymi wszystkie prace tanio, oszczędnie i terminowo.

Jesteśmy świadomi, że projektowanie instalacji to niezwykle ważny moment dla każdej inwestycji, dlatego każdy etap prac odbywa się pod naszym całościowym nadzorem autorskim.

projektowanie instalacji, doradztwo, instalacje sanitarne, elektrycznedoradztwo techniczne,projektowanie instalacji,instalacje sanitarne, elektryczne